• Свеж
Faux Кожа Десктоп Организатор Коцки, Бања Бања Суета Послужавник, Салон, Фах, Catchall Послужавник за Промена Монета KeySea Коњ

Faux Кожа Десктоп Организатор Коцки, Бања Бања Суета Послужавник, Салон, Фах, Catchall Послужавник за Промена Монета KeySea Коњ

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Не перат, може да се избриша со крпа.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.5 cm , Купени x 5.Топло совети : Сите мерења се рачно изработени, бидејќи сите мерки се различни, ве молиме оставете мала количина на грешка.Спецификација на производот : Боја : Боја Материјал : СТП кожа & 300 Dpvc Големина : Ширевте : 8 x 8 инчи,Укината : x 5.Широко апликација голема за на маса, салон, тоалет, трпезарија, дневна соба, студија соба, спална соба и заводот користи.2 инчи Тежина : 2 фунти Пакет Вклучуваат : 1x СТП Кожа Правоаголник генерал фах Лесно да го инсталирате, лесно да се размонтираат и преносни.Ние се обидуваме се потрудиме да се обезбеди добар сервис за вас, нашите клиенти.Со 4 snap-виткање дизајн, тоа може да биде едноставен и лесен за да формираат мали складирање кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи