• Свеж
Косата со Чешел за Невестата,Свадба Лист Бисери Долга Коса Чешел Накит рачно изработени Свадба Headpiece Деверуша Коса Додатоци, Матурска Страна Чешли за Жени и Девојк?

Косата со Чешел за Невестата,Свадба Лист Бисери Долга Коса Чешел Накит рачно изработени Свадба Headpiece Деверуша Коса Додатоци,

Rating 
DEN 592.80

Од стока
Во магацинот

Нашата Свадба Коса Чешел е сите рачно изработени.Добредојдовте на нашата продавница,ние се обидуваме да им даде на нашите клиенти најдобри производи и услуги,ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,се надевам дека ќе има добро расположение тука.Ние сме многу внимателни за пакување на секој чекор. ❀Материјал : Трајни легура Цвет со Искра Rhinestones. ❀Услугата : рачно изработени, Квалитет Загарантирана, Погоден за невестата, деверуша или цвет девојки, Ако имате било какви проблеми ,ве молиме да се поврзете со нас ,ние ќе ги реши проблемите веднаш за вас, додека не се задоволни.❀Романтични : Булчински чешел косата е прекрасен прилог на вашата свадба ден изглед.Таа додава мека, суптилна и романтична допир на вашата фризура и работи неверојатно добро со двете чипка свадба фустани и plainer стилови.Ви благодариме за вашето доаѓање. ❀Големина : Булчински на коса и чешел се мери 20*7 cm, плодот е bendable така може да се наведнуваат на hairpiece саканиот изглед.Бренд : Silldedr Hand wired, Флексибилни и bendable Size : должина околу 20cm,широк околу 7cm Color : Сребро, Gold Shape : Flower Series : Булчински косата со чешел❤ Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината/Божиќ/Црн петок/Вечер и кои било други специјални occasions Attention : Големина може да се 1-2cm неточноста поради рака мерење; Боја може да биде мала разлика поради различни осветлување.

Детални спецификации

Додатоци на производи