• Свеж
Свадба Превез Бела Тиер 1 Катедрала Должина Најлон Молив Работ Расфрлани Кристал

Свадба Превез Бела Тиер 1 Катедрала Должина Најлон Молив Работ Расфрлани Кристал

Rating 
DEN 375.84

Од стока
Во магацинот

Споредба со молив работ, додава екстра кривини.Превез Edge : Најлон Со Вжарено Молив Раб.Жица чешел е повеќе свитливи да се обликуваат на вашиот шеф, пластични чешел е не.Материјалот е мек и тече, дозволувајќи им на превез на drape совршено.Правилно да носат превез, го стави на лентата страна надолу, лента страна треба да допир на вашата коса.Превез има доволно количина на rhinestones дисперзирани за тоа рамномерно.Овој бренд на rhinestones е со највисок квалитет достапни на пазарот кој овозможува екстра сјај.

Детални спецификации

Додатоци на производи