• Свеж
Fogner Коса Straightener Четка, Зацврстување Чешел Заштита на Чувствителни Главата, Брзо Греење, Анти-scalding Дизајн, 3 Нивоа на Температура Прилагодување, Security Кодот, Наплаќа

Fogner Коса Straightener Четка, Зацврстување Чешел Заштита на Чувствителни Главата, Брзо Греење, Анти-scalding Дизајн, 3 Нивоа на

Rating 
DEN 1276.80

Од стока
Во магацинот

Супер погодно за патување употреба.2cm Using настава : 1) Притисни го прекинувачот за заклучување НА on.Надгради Безбедност : Дизајниран со power копчето, како и безбедно прекинувачот за заклучување, ова чешел косата обезбедува надгради безбедност.Ви благодарам почитувани за заштитнички продавница, ако имате било какви прашања, јас ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Супер Преносни : Дизајниран во рака големината, електрични чешел косата е полнење.

Детални спецификации

Material:
ABS
Voltage:
3.7V
Power:
20W
Heating element:
PI
Gear:
3 gears (160/180/200℃)
Charging mode:
USB
Charging time:
4-6 hours
Durability:
50-60 minutes
USB length:
80cm
Item size:
20x3.2cm
Using instruction:
1) Push the lock switch to ON. :
2) Long press power button for power on/ off. :
3) Short press the power button for temperature adjustment. :
4) Push the lock switch back to OFF when finish using. :
Package Content:
1 x electric hair comb
Thank you dear for patronizing the shop, if you have any questions, I will get back to you within 24 hours. :

Додатоци на производи