• Свеж
CHROMATIQUE Стил Алатки за Полнење

CHROMATIQUE Стил Алатки за Полнење

Rating 
DEN 2407.92

Од стока
Во магацинот

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.CHROMATIQUE Стил Алатки Комплет Вклучува : (1) CHROMATIQUE Стил Одберете 3 во 1 Curler (Модел : CP056)(1) CHROMATIQUE Стил Одберете 1 Инчен Титаниум Straightener (Модел : CP081 T)(1) CHROMATIQUE Стил Одберете 1 Инчен Поколеба (Модел : CP062).

Детални спецификации

Додатоци на производи