• Свеж
Лава Рамен Железо 2.0 1 Инч

Лава Рамен Железо 2.0 1 Инч

Rating 
DEN 4800.00

Од стока
Во магацинот

35 m) должина на кабелот. За да го отклучите температура или промена на температурата, притиснете го копчето еднаш (за заклучување икона ќе исчезнат).Карактеристики и Придобивки 1 Инчен Лава Минерални Летачки Чинии кои ќе ви овозможи да навивам, флип, и се слагам со еден инструмент Ергономски дизајн Допир за да се Активира Дигитална Контрола на Температурата 31 топлина settings Загрева до 425°F 40 Вториот се Загрее на Температура заклучување функција Двојна напон 1 - час авто shut-off 11 ft. Не се повлече на кабелот; фатете го приклучокот да го исклучите апаратот. По 5 секунди, уредот температура и тајмерот ќе бидат заклучени во.

Детални спецификации

Додатоци на производи