• Свеж
Симпатична Акварел Бумбари Пчели Инсекти На бела позадина PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Симпатична Акварел Бумбари Пчели Инсекти На бела позадина PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.Додадете една Pop Socket, или на еден пар на Pop Sockets, на грбот на скоро било кој мобилен уред за претворање на неговите способности.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.

Детални спецификации

Додатоци на производи