• Свеж
Лаптоп Биро Кат Штанд за Лаптоп Алуминиум Висина Прилагодливи Табела за Кревет Троседот,Одговара на Лаптоп, Лаптоп Таблети Подлога за Проектирање Камера Лаптоп Би

Лаптоп Биро Кат Штанд за Лаптоп Алуминиум Висина Прилагодливи Табела за Кревет Троседот,Одговара на Лаптоп, Лаптоп Таблети Подлога

Rating 
DEN 914.40

Од стока
Во магацинот

Лесен и удобен, секогаш постои некој агол за тоа, мала десктоп и голем простор додадете боја на живот.Бесплатни кревање, на висина може да се зголеми и намали, unscrewing фиксна мраз за да се прилагоди на висината.За удобност и адаптибилност на вашиот повеќе седи простори.Особено adatped за користење на компјутер за мали простори.Едноставен, но елегантен дизајн за удобен лаптоп overbed табела.Уживајте во вашите секојдневни активности во кревет или на вашиот тросед благодарение на нашите разноврсна и прилагодлива лента биро.Спецификации : Боја:Црна , Бела , Khaki Size : 53.5*36cm Weight : 5kg Folded : Yes Specific Употреба : Компјутерски Desk Scene : Home/Dormitory Package се Вклучени : 1 x Компјутер Биро (со Исклучок на предмети освен биро)Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.2. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Горд сум на нашата услуга, вашето задоволство отсекогаш бил нашиот извршување, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да одговориме за вас, и ви посакувам среќен живот!.

Детални спецификации

Додатоци на производи