• Свеж
Симпатична Jiu Джицу Koalas - BJJ Grappling PopSockets Swappable PopGrip

Симпатична Jiu Джицу Koalas - BJJ Grappling PopSockets Swappable PopGrip

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Бразилскиот Jiu Джицу дизајн за BJJ и Grappling фанови.Се приклучат на Jiu Джицу Поднесување Тим.Смешно jiu джицу дизајн за вашата мајка, татко, или деца.Мажите, жените и децата ќе го сакам овој koala Jiu Джицу облека.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Бразилскиот Jiu Джицу дизајн за BJJ и Grappling фанови.Се приклучат на Jiu Джицу Поднесување Тим.Смешно jiu джицу дизајн за вашата мајка, татко, или деца.Мажите, жените и децата ќе го сакам овој koala Jiu Джицу облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи