• Свеж
Renate - Роден Да Биде Bookworm - Персоналните PopSockets Swappable PopGrip

Renate - Роден Да Биде Bookworm - Персоналните PopSockets Swappable PopGrip

Rating 
DEN 508.80

Од стока
Во магацинот

Дали сте во потрага по подароци за bookworm?Оваа книга подароци за книга љубовници дури и мажите и жените е персоналните на вашето име.Без разлика дали дома на каучот или во библиотека, кога станува збор за светот на измислени приказни ние сме сите исти.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности.Вашето име персоналните со смешни читателот да кажам.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Оваа желка читателот додатоци дар е идеален подарок за booklovers.Книгата Љубовник Роденден за момчиња и роденден читателот девојки.Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Дали сте во потрага по подароци за bookworm?Оваа книга подароци за книга љубовници дури и мажите и жените е персоналните на вашето име.Идеален за летните читање или носат валута ќе се намали вашата куп книги. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.

Детални спецификации

Додатоци на производи