• Свеж
4-Pack Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот,Прст Стојат,360 Ротација Тенка Универзална Потпирачот,Компатибилен со iPhone Xs Max XR X 8 7 6 6s Плус 5s,Галакси S8 S7 S6,S10, Huawei P30 Сите Андро?

4-Pack Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот,Прст Стојат,360 Ротација Тенка Универзална Потпирачот,Компатибилен со iPhone Xs Max XR

Rating 
DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

Удобен и сигурен зафат - за да се спречи намалувањето уред и контрола уред додека сте оперативни телефон и преземање на слики.Универзална компатибилност - телефонот ѕвони носител е компатибилен со повеќето паметен телефон и телефонот случај, како што се i Phone XS Max/XS/x/8/8 Плус/7/7 Плус/6/6 Плус/6 S/6 S Плус; Samsung Галакси S8/S7/S6, Имајте на ум 6/5/4/3, i Pad, таблети и повеќе. Притиснете прстен носителот против 30 секунди.

Детални спецификации

Додатоци на производи