• Свеж
Atomi Кујна Таблета Стојат

Atomi Кујна Таблета Стојат

Rating 
DEN 864.00

Од стока
Во магацинот

Ако користите таблет додека се готви, вие ќе уживате во Кујната Таблета Застане.Тоа ви овозможува да го прочитате рецепти, сурфате на интернет и види видеа hands-free, додека го држите вашиот таблет безбедна над шанкот.Оваа пондерирана таблета држи вашиот i Pad, Галакси, Поттикне или било стандардна големина таблета вертикално или хоризонтално, со не се лизга гумени база и поддршка.Авто-стои пондерирана перо ви овозможува контрола на екранот без да се допира со неуредна прсти.Трајни изградба е вода и маснотии се отпорни за.Ако користите таблет додека се готви, вие ќе уживате во Кујната Таблета Застане.Тоа ви овозможува да го прочитате рецепти, сурфате на интернет и види видеа hands-free, додека го држите вашиот таблет безбедна над шанкот.Оваа пондерирана таблета држи вашиот i Pad, Галакси, Поттикне или било стандардна големина таблета вертикално или хоризонтално, со не се лизга гумени база и поддршка.Авто-стои пондерирана перо ви овозможува контрола на екранот без да се допира со неуредна прсти.Трајни изградба е вода и маснотии се отпорни години за секојдневно користење.

Детални спецификации

Додатоци на производи