• Свеж
Светот на Уметноста Смола Скулптури, Мулти-Боја, 40 x 40 x 16 cm

Светот на Уметноста Смола Скулптури, Мулти-Боја, 40 x 40 x 16 cm

Rating 
DEN 9120.00

Од стока
Во магацинот

Тежина : 1, 6 кг.Димензии : 40 х 40 х 16 cm.Секоја скулптура е снабдени со сертификат за изработка.Смола скулптури се резултат на комплетна 'произведено во Италија,' истражување и за креирање на објекти погодни за украсување современа и модерна средини со вкус, боја и фантазија.

Детални спецификации

Додатоци на производи