• Свеж
FJS Дома Декор Модерна Апстрактната Уметност Керамички Статуа, Декорација за Дневна Соба, Кафе на Маса Централен - Одличен Подарок Идеја (Сет од 2)

FJS Дома Декор Модерна Апстрактната Уметност Керамички Статуа, Декорација за Дневна Соба, Кафе на Маса Централен - Одличен Подарок

Rating 
DEN 1403.52

Од стока
Во магацинот

На дното на статуата е дизајниран со мека перница, можат да бидат ставени постојано без лизгање, но исто така и за заштита на мебел.【СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА】 На керамички апстракт статуата е само право големина за да се вклопи во совршено со повеќето домашна декорација. 【УБАВИ БОИ】 На доброто керамички апстрактната уметност скулптури смело употреба портокал и злато бои за да наслика, убава и око-фаќање, презентирање на убавината на модерна уметност, целата е electroplated и полиран да претставува огледало ефект, никогаш не исчезнува, Сместени во еден агол, таа ќе веднаш го привлекува вниманието на вашите гости.Тоа може да биде табела centerpieces за трпезаријата или во дневната соба или канцеларија, кафе на маса, оркестарот, камин декорација, ТВ стојат декорација, итн. 【УНИКАТЕН ПОДАРОК】 Доброто керамички апстрактната уметност скулптура декорација е Око-фаќање на Биро Декорација, Прекрасен декор да се прикажуваат во вашиот дом, канцеларија, библиотека или место на работа одличен подарок Идеја.

Детални спецификации

Додатоци на производи