• Свеж
Дрво Рака-Посакуваше Scuplture Гипс Статуа Слика Thuja Sutchuenensis Кина Чевли во облик на Злато Ingot

Дрво Рака-Посакуваше Scuplture Гипс Статуа Слика Thuja Sutchuenensis Кина Чевли во облик на Злато Ingot

Rating 
DEN 256.80

Од стока
Во магацинот

Занает : Напорна Работа Рака-Посакуваше од Дрво Господар.Gadget во Рака, само за да се Игра и да се Види, Дрвен мирис.Потеклото На Дрво : Кина.Материјал : Thuja Sutchuenensis Дрво.Големина : 27*27*30мм Пакување : Тешко Кутија.Пакување : Тешко Кутија Материјал : Thuja Sutchuenensis Дрво Занает : Напорна Работа Рака-Посакуваше од Дрво Господар Потекло Од Дрво : Кина Пакет : 1 Pcs Дрво Figrure Како слики покажа погоре.Многу Симпатична, Текстура, парична казна Слика во Рака, ви Благодариме на љубов тоа, играат на дрво секојдневни и не може да се одржи на занает!.

Детални спецификации

Додатоци на производи