• Свеж
3/16 OD Хексадецимален Standoffs (Женско-Женско) / 4-40 x 7/16 / Алуминиум/Надворешниот Дијаметар: 3/16 / Нишка Големина: 4-40 / Должина: 7/16 (Картон: 1,000 компјутери)

3/16 OD Хексадецимален Standoffs (Женско-Женско) / 4-40 x 7/16 / Алуминиум/Надворешниот Дијаметар: 3/16 / Нишка Големина: 4-40 /

Rating 
DEN 4295.76

Од стока
Во магацинот

3/16 Хексадецимален.Standoffs.Алуминиум Легура #2011 (или еквивалент).Хексадецимален Standoffs (Женско / Женско), 3/16" OD Хексадецимален Standoffs (Женско-Женско) / 4-40 x 7/16" / Алуминиум / Надворешниот Дијаметар : 3/16" / Нишка Големина : 4-40 / Должина : 7/16".

Детални спецификации

Додатоци на производи