• Свеж
TaylorMade Rocketballz Брзина Голф Топки

TaylorMade Rocketballz Брзина Голф Топки

Rating 
DEN 839.76

Од стока
Во магацинот

Земја На Потекло : Кина.Пакетот висина на производот е 2 инчи.Пакетот должина на производот е 10.5 инчи.Пакетот ширина на производот е 3.5 инчи.Од metalwoods на голф топки, Taylor Made работи неуморно да ви донесе најдобра технологија за да се подобри и подобри вашиот голф дојде.Од metalwoods на голф топки, Taylor Made работи неуморно да ви донесе најдобра технологија за да се подобри и подобри вашиот голф дојде.Од metalwoods на голф топки, Taylor Made работи неуморно да ви донесе најдобра технологија за да се подобри и подобри вашиот голф дојде.

Детални спецификации

Додатоци на производи