• Свеж
uxcell 25pcs Круг Гума Крајот Капи 1/4 3/8 1/2 5/8 3/4 Црна Винил Покрие Завртка Тема Заштитници Асортиман Комплет

uxcell 25pcs Круг Гума Крајот Капи 1/4 3/8 1/2 5/8 3/4 Црна Винил Покрие Завртка Тема Заштитници Асортиман Комплет

Rating 
DEN 2032.80

Од стока
Во магацинот

【1/4" 3/8" 1/2" 5/8" 3/4" ВНАТРЕШНИОТ КОЛ】 1/4" 3/8" 1/2" 5/8" 3/4" Внатрешниот Кол Црна Винил Круг Крајот Капа Покрива. 【17mm, 18mm, 23mm, 25мм ВИСИНА】Внатрешна Кол*Висина : 6mm x 17mm, 9mm x 18mm, 12mm x 23mm, 16mm x 20mm, 19mm x 25мм (Поради прирачник за мерење, дозволи отстапување од ±3мм). 【ДОБАР ЗАШТИТНИК】Нашите флексибилни крајот капи работат одлично за спречување на scuffs на подот, како свитливи заштитна заптивки за метален стол совети, патио мебел, клупа нозе, табела нозе или совети, бар столици, завртка или ноктите глави, или за покривање на сите круг цевка. 【ГОЛЕМИНА ИЗБОР】Бидејќи гумени материјал е мек и еластичен, ние препорачуваме изборот гума крајот капа дека е малку помал од надворешниот дијаметар на производот да бидат заштитени.На пример : надворешниот дијаметар на вашиот производ е 9.8 милиметри кол, изберете гумени капак на 9.5 мм!. 【ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА】 Совршен за покривање навртки или други навој делови, кружни цевки, мебел нозе и така натаму.ГОЛЕМИНА НА КОПЧЕ.Бидејќи гумени материјал е мек и еластичен, ние препорачуваме изборот гума крајот капа дека е малку помал од надворешниот дијаметар на производот да бидат заштитени.На пример : надворешниот дијаметар на вашиот производ е 9.8 милиметри кол, изберете гумени капак на 9.5 мм!.

Детални спецификации

Додатоци на производи