• Свеж
Dickies Мажите 6 Pack Дпи-Tech Удобност Екипажот Чорапи

Dickies Мажите 6 Pack Дпи-Tech Удобност Екипажот Чорапи

Rating 
DEN 827.76

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мека Дише Влага Контрола Влакна.Лак за Компресија Поддршка и Стабилност.Вентилација Канали Подобрување На Протокот На Воздух.Издржливи Засилен Пета и Пети.Dickies дпи-tech удобност 6 pack екипажот со wicking, влага управување со влакна држи нозете сува, вентилација канали конструиран за циркулацијата на воздух и влага контрола, лак за компресија гушка нозете и го задржува Чорапи во место, додека обезбедување на во-чекор поддршка, беше возвратено пета и пети за супериорен се вклопуваат и целосна перница удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи