• Свеж
Марио Lemieux Потпишан 2001 Камбек Beckett Списание JSA Пингвини - Autographed NHL Списанија

Марио Lemieux Потпишан 2001 Камбек Beckett Списание JSA Пингвини - Autographed NHL Списанија

Rating 
DEN 5879.76

Од стока
Во магацинот

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed NHL Списанија.Марио Lemieux Потпишан 2001 Камбек Beckett Списание JSA Пингвини, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Марио Lemieux сувенири.Питсбург Пингвини сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи