• Свеж
xianshi Денот на Вљубените Карневал 2000mAh Спиење Soother, Прилагодлив Преносни Спиење Помош Уред, за Стан Спалната соба на Спиење Дома

xianshi Денот на Вљубените Карневал 2000mAh Спиење Soother, Прилагодлив Преносни Спиење Помош Уред, за Стан Спалната соба на Спиење

Rating 
DEN 1483.20

Од стока
Во магацинот

Светлото за дишење функција, луѓето се погледне во ритамот на дишењето светлина, расположенија природно смирува надолу.Поддржува bluetooth конекција со мобилни телефони, што ќе ви овозможи да ги играат своите омилени аудио.Помага блок штетен за животната средина звуци па вие или вашиот малку може да се заспие со леснотија.Проекција функција, прилагодлив проекција агол, можете да ја прилагодите вашата омилена боја и светлина режим со далечински управувач.Совршен за бебе градинки, колеџ домови, станови, апартмани, или било спиење средина каде несакани, вознемирувачки или наметлива бучава е проблем.

Детални спецификации

Додатоци на производи