• Свеж
MIAOQINQIN Мачка Hammock Мачка Кревет Мека домашно Милениче Мачка Hammock Куче Маче Виси Кревети Мат со дрвената Рамка за Мали Миленичиња Shaker Сонцето Hammocks Милениче Кревет (Бој?

MIAOQINQIN Мачка Hammock Мачка Кревет Мека домашно Милениче Мачка Hammock Куче Маче Виси Кревети Мат со дрвената Рамка за Мали Миленичиња

Rating 
DEN 2851.68

Од стока
Во магацинот

Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.При изборот на кревет, ве молиме проверете ја големината и да го изберат правото големина за вашата симпатична миленичиња.3 см, L : 69*35.Можете да го hammock во лулка со ротирачки блокови, да се зголеми игра функции виси кревет, верувам дека вашата мачка сака тоа.Име на производ:Милениче hammock Product Големина:S : 50*25.Ако вашето домашно милениче е куче/маче, ние препорачуваме да изберете големина внимателно и купете поголем големина, затоа што вашето домашно милениче може да растат помеѓу нарачате и приемот на производот.Погоден за сите мали домашни миленици.За повеќето видови на мачки : Мали Кучиња, мачки, како и сите други мали домашни миленици може да имаат ќе ги сакаат своите нови кревет.Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.2*34 cm Prompt : 1.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.Големина:S : 50*25. Освен за Миленичиња hammock што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да го провериш во мојата продавница.

Детални спецификации

Додатоци на производи