• Свеж
Aniywn Денот на Вљубените Блузи Кошула,Жени Љубов Срцето Печати Симпатична Кратко Sleeve O Вратот Tee Блуза за Љубител Девојка

Aniywn Денот на Вљубените Блузи Кошула,Жени Љубов Срцето Печати Симпатична Кратко Sleeve O Вратот Tee Блуза за Љубител Девојка

Rating 
DEN 152.40

Од стока
Во магацинот

✿Материјал : Ployester.95" ♥♥Големина : XXXL Биста : 118cm/46.80" Рамо : 44cm/17.80" ♥♥Големина : M Биста : 100cm/39.39 инч,1 инч=2.59" ♥♥Големина : L Биста : 104cm/40.89" Должина : 63cm/24.87" Должина : 73cm/28.29" Ракав : 20cm/7.50" Ракав : 19cm/7.54 см) ♥♥Услуга : ❀ Ако имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме услуга за да ги решат вашите проблеми.54 см) : ♥♥Големина : S Биста : 96cm/37.52" Рамо : 47cm/18.72" Ракав : 18cm/7.48" Должина : 69cm/27.

Детални спецификации

Додатоци на производи