• Свеж
Билки и Зачини во Собата: 3 Парче Бакар Зачин Сет со Лента | Зачин Служат Постави Направени од Зачукуваше Бакар | Убава за Сад Зачин за Складирање или за што Служи за П

Билки и Зачини во Собата: 3 Парче Бакар Зачин Сет со Лента | Зачин Служат Постави Направени од Зачукуваше Бакар | Убава за Сад Зачин

Rating 
DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

Атрактивни парчиња на уметнички дела направени за секојдневна употреба за да ги зачувувате вашите зачини и да им служи.СОДРЖИНАТА 3 бакар зачин садот со капак, круг послужавник.ЗАЧИНИ Уникатен простор за леснотијата на користење во вашата кујна или трпезариска маса.Рачно изработени ВАРИЈАЦИИ Секое парче бакар е уникатно, рачно изработени од страна на искусни занаетчии во Турција, затоа мали варијации во дизајнот и големина се нормални.ДИЗАЈН убави бои и длабоко текстура на овој уникатен традиционално рака фалсификувани бакар зачин во собата.

Детални спецификации

Додатоци на производи