• Свеж
Електрична четка за заби Sonic Електрична Четка за заби, Задолжен за 4 Часа, Век на Батеријата 70 Дена, Возрасни Батерија Sonic Автоматско Четка за заби(Боја:Б) (Боја : A)

Електрична четка за заби Sonic Електрична Четка за заби, Задолжен за 4 Часа, Век на Батеријата 70 Дена, Возрасни Батерија Sonic Автоматско

Rating 
DEN 1725.60

Од стока
Во магацинот

Тоа може да се отстрани до 700% на стоматолошки contaminants4.И двете имаат супер брзо полнење функција.Ние сме посветени да работат напорно за вас и работи напорно за да ви овозможи со најдобра материјали и производи.пакет : Smart електрична четка за заби×1 Brush главата×2 USB полнење кабел×1 Customer задоволство е наш врвен приоритет.Секој сатен рачка има индустрија-водечки 38000 вибрации ултразвучно мотор, кој може да обезбеди 5 уникатен режими.Ние се нашите почитувани клиенти.Нашите електрична четка за заби има 2-минута smart тајмер, се потсетат на секои 30 секунди за да се поттикне на добро четкање навики smart електрична четка за заби е еден свет-класа четка за заби со најнова технологија. USB полнење дизајн, брзо полнење технологијата ви овозможува да ја полните за само 4 часа во 70 days2.USB полнење дизајн поддржува global напон, овозможувајќи ви да го внесете го секој агол на светот.Вграден-во smart вибрации тајмерот може да ве извести за освежување област и IPX7 водоотпорен функција.01 mm длабоко чистење да се отстрани тврдоглав заб дамки. Тоа може да се постигне 38,000 вибрации во минута, и на чистење ефект е многу добар.Ние веруваме дека ќе биде 100% задоволни. IPX 7 водоотпорен, безбедно да се користи, може да го користи тоалетот и shower3.Тоа може да се постигне длабоко чистење и поефикасно белење ефекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи