• Свеж
Преносни Соларен Панел Полначот 10W MoPower2U за да се Видиме Таблета Моќ Банка

Преносни Соларен Панел Полначот 10W MoPower2U за да се Видиме Таблета Моќ Банка

Rating 
DEN 1679.04

Од стока
Во магацинот

{Mo Power2 U 10 W Преносни СОЛАРЕН Панел ПОЛНАЧОТ} градиме нашиот соларен панел полначот со највисок квалитет на материјали до највисоките стандарди за квалитет што треба да се очекува во преносни соларен полнач. {СОЛАРЕН ПОГОН ПОЛНЕЊЕ} Двојна соларни панели снабдување 10 watts на моќ во 5 volts од сончева светлина до две USB порти за целосно полнење на вашите мобилни уреди во помалку од 2 часа во полна сончева светлина. {СОЛИДЕН НАДВОРЕШНИОТ ПОКЛОПЕЦ} Здрав водоотпорна покрие штити двојна USB порти за да се наплати повеќе уреди; вграден LED светла кога единицата прима енергија од сончева светлина. {ЕКСТРА МОЌ} Нашиот соларен панел полнач ќе ви даде дополнителни моќ што треба, без разлика дали на кампусот, кампување, планинарење или возење велосипед. {ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА} Нашиот соларен панел полнач е поддржан од страна на нашите производителот 30 ден парите назад гаранција со 1 година бесплатен замена гаранција.Нашиот соларен панел полнач ќе ви даде екстра дека власта треба да се задржи вашиот мобилен телефон, таблет, моќ банка, bluetooth слушалки или само за било кој USB уред за погон, дали на кампусот, кампување, планинарење или возење велосипед.

Детални спецификации

Додатоци на производи