• Свеж
Lenox Сина Мраз Сос Брод и да Застане, слонова коска

Lenox Сина Мраз Сос Брод и да Застане, слонова коска

Rating 
DEN 6719.76

Од стока
Во магацинот

Направена од Lenox слонова коска парична казна Кина.Акцентирани со скапоцени platinum.Машина за миење садови-безбедно.Направен во САД.Капацитет на сос брод е 16 унци.Современата во стил, Сина или дедо Мраз ги комбинира традиционалните брегот на слоновата коска Кина со smoky сина граница.Рамката shimmers со благородни platinum за да се излади, класичен акцент на било маса амбиент.

Детални спецификации

Додатоци на производи