• Свеж
Децата Фабрика На Whatsit Деца Каучот или 2 Столици, Сива & Морнарица, CF349-068, Дете да Тинејџерски Спалната соба на Мебел, Девојки и Момчиња Playroom Троседот

Децата Фабрика На Whatsit Деца Каучот или 2 Столици, Сива & Морнарица, CF349-068, Дете да Тинејџерски Спалната соба на Мебел, Девојки

Rating 
DEN 8399.76

Од стока
Во магацинот

Лесно да се конвертира троседот во две столици и назад во троседот повторно.Ние препорачуваме zipping поставен пред ставајќи ги во машина за перење.Деца може да се организира за да се преправа да се waterski зад брз брод.Огледала.Go2 Грав Кеси.Создавање Мека Игра производи да им помогне на децата да растат физички и емотивно преку моќта на игра беше сон.Коцка Столици.Овој дел е дизајниран да издржи "teen торнадо" и излезе во потрага недопрени.На Whatsit е голема вредност, бидејќи тоа ќе издржи многу возбудливи авантури, а потоа транзиција беспрекорно во омилени висат надвор место.КАУЧОТ ИЛИ 2 СТОЛЧИЊА ЗА ТИНЕЈЏЕРСКИ ПРОСТОР ИЛИ DORM СОБА : Го Whatsit е мала големина го прави совршен за тинејџерски закачам простори и ученичкиот дом соби.Топката Базени & Игра Метри.Без разлика колку далеку последните 40 години донесе нас, нашите цели остануваат во голема мера непроменета : системот на внимателна, тесни поврзана работна средина за вработените, и секогаш пот на мали нешта.Активност Душеци.Секој нов производ беше намерно дизајнирани за да одговорат на конкретните пресвртници во развојот на децата.Топ парчиња имаат помала густина, помек пена за да примами на децата, тинејџерите и младите да притискам во нивниот нов кауч. 2021 знаци нашите 40-то година на обезбедување на Функционална Игра Опрема и Училница Мебел!Сето тоа започна во таванот на нашиот основач е дома сите оние години.

Детални спецификации

Додатоци на производи