• Свеж
Saymequeen Милениче Душек Мачка Куче Софа Кревет Возило Душеци Кадифен да се Зајакнат за Kennels и Гајби

Saymequeen Милениче Душек Мачка Куче Софа Кревет Возило Душеци Кадифен да се Зајакнат за Kennels и Гајби

Rating 
DEN 405.60

Од стока
Во магацинот

★ Мека кадифен материјал, топло и удобно за мачки кучиња да спие на тоа. ★ Задржи миленици кул во жешките денови, топло во студените денови. ★ Добро за : внатрешна софа кревет употреба; употреба на жица кафез; се користи како SUV автомобил, патување мат итн. ★ Ве молиме, изберете ја големини врз основа на вашето домашно милениче тело должина.Сите домашни миленици љубов свој голем кревет, можете да изберете поголема големина за нив. ★ Големина : S(Должина : 42cm/16.5 инч.Ширина : 28cm/11.0 инч.Кревет тежина : 200g).M(Должина : 58cm/22.8 инч.Ширина : 40cm/15.7 инч.Кревет тежина : 360g).L(Должина : 72cm/28.3 инч.Ширина : 50cm/19.6 инч.Кревет тежина : 460g).XL(Должина : 84cm/33.1 инч.Ширина : 64cm/25.2 инч.Кревет тежина : 720g).XXL(Должина : 100cm/39.3 инч.Ширина : 72cm/28.3 инч.Кревет тежина : 980g).

Детални спецификации

Додатоци на производи