• Свеж
Завртка 5/100pc М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение Хексадецимален Штекер Копчето Главата на Завртката од Нерѓосувачки Челик (Боја : 304 од не ' Рѓос?

Завртка 5/100pc М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение Хексадецимален Штекер Копчето Главата на Завртката

Rating 
DEN 379.20

Од стока
Во магацинот

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Генерички Завртка Асортиман комплет со различни големини,да ги задоволат вашите дрво и различни хардверски заклучен потреби.Тема дизајн на површината на завртки,избегнување на завртки да биде ослободен ефикасно.

Детални спецификации

Додатоци на производи