• Свеж
ACCDUER Завртки Сет 5-50Pcs Ален Копче Глава, Рамна Завртка М2-М8 Хексадецимален Socket Countersunk Flat Head Завртка Гром Завртка (Боја : М2 100pcs, Големина : 40mm)

ACCDUER Завртки Сет 5-50Pcs Ален Копче Глава, Рамна Завртка М2-М8 Хексадецимален Socket Countersunk Flat Head Завртка Гром Завртка

Rating 
DEN 806.64

Од стока
Во магацинот

Ако имате било какви прашања, можете да стапите во контакт со нас преку е-маил. Поради екранот и светлината, бојата на проектот може да биде малку поинаков од реалните product We имаат различни производи да се изберат за да се задоволат вашите различни потреби.Направени од оптимизиран материјали, силни и издржливи, ефикасно спречување и ' рѓа.Длабоко тема дизајн : со длабоко тема дизајн, има добри одредување на сила во различни материјали, не е лесно да лупам исклучување, безбедна и цврста.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа да ви помогне да ги реши сите проблеми.

Детални спецификации

Додатоци на производи