• Свеж
uxcell 25pcs M4x30mm Хексадецимален Штекер Капа Гром со 50pcs M3x6mm Копачка Завртка

uxcell 25pcs M4x30mm Хексадецимален Штекер Капа Гром со 50pcs M3x6mm Копачка Завртка

Rating 
DEN 306.96

Од стока
Во магацинот

Хексадецимален Штекер Топ - Материјал : 12.9 Легиран Челик; Конец Големина : M4 x 22mm(D*L); Конец Теренот : 0.7 мм.Вкупна Должина : 34mm/ 1.3"; Главата Големина : 7 x 4mm/0.28" x 0.16"(D*H); Ширина Низ Станот : 3мм/ 0.12"; Род Должина : 30мм/ 1.2".Копачка Завртки - Материјал : не 'Рѓосувачки Челик; Конец Големина : 3 x 6mm/0.12" x 0.24"(D*L); Конец Теренот : 0.5 mm; Должина : 6mm/0.24"; Дупка со Дијаметар : 1.5 mm/0.06".M4x30mm хексадецимален socket head кап завртки болт се користи широко во дом, канцеларија и фабрика апарат, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.M3x6mm копачка завртка често се користи за одржување на еден макара, опрема, или други делови од вртење во однос на вратило.

Детални спецификации

Додатоци на производи