• Свеж
Crazystorey 40 Пакет Тешки База на Снимен Очила, 1.4 мл Виски Shot Чаша Поставите Мали Стаклени Чаши за Ликер Духови Бар Партија Корист Housewarming Подарок

Crazystorey 40 Пакет Тешки База на Снимен Очила, 1.4 мл Виски Shot Чаша Поставите Мали Стаклени Чаши за Ликер Духови Бар Партија

Rating 
DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

【Широка Примена】Секој виски shot чаша има 1.Секогаш кога вие и вашите пријатели се заедно за пијалаци, овие стаклени чаши кои ќе ви служи добро.Доволно количество за еден бар или големо семејство да ја користите.Исто така можете да ги користите овие shot чаша за фрлаат мери снимки за коктели.4 унца Објект тежина : 7.Било скршено оние кои ве молиме контактирајте со нас за слободни замена или целосна наплата Спецификации Име : Тешки База Shot Чаша Сет Материјал : Стакло во Боја : Јасно Големина : 1.Тоа е една мала чаша дизајниран да се земе мерка на духот или ликер, кој обично е пијан во еден да одам или "истрел".Restock вашиот комерцијални бар или ресторан или бидете сигурни дека вашата домашна бар има многу на рака со овој сет.Секој бар треба добар сет на шут очила и оваа 40-парче сет е начин да се оди.4 унца и погоден за виски, текила, ликер, вотка, текила, вотка, espressos, и други пијалоци итн.Ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте со нас за размена на инстант задоволување решение.Ви треба добар сет на виски снимен очила и сега е време акции до тоа.Тоа може да се користи за долго време и значително да ја зголеми вашата пиење искуство.Сега, со убав квалитет на овие чаши, можете дури и не ум споделување. Ние гаранции од 30 дена од грижете се-бесплатно гаранција. Направен од дебела и храна одделение стакло, не само функција голема издржливост и класичен изглед, но исто така и безбедно да го користите 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи