• Свеж
Стенли Авантура Гнездење Шут Стакло во Собата, 4 Нерѓосувачки Челик Снимен Очила со Солиден Метал Патување футрола, Кампување Подароци

Стенли Авантура Гнездење Шут Стакло во Собата, 4 Нерѓосувачки Челик Снимен Очила со Солиден Метал Патување футрола, Кампување Подароци

Rating 
DEN 535.68

Од стока
Во магацинот

ПАРТИЈА ВО ДИВИНАТА : Каде и да сте, Стенли shot чаша поставите ви дава слобода да го прослават Ќе добие 4 (2oz) не ' рѓосувачки челик снимен очила и подеднакво трајни за носење да зачин до било кампување, риболов, или backpacking патување.SHATTERPROOF & НЕРАСКИНЛИВО : Искуство легендарниот Стенли квалитет во игра Ние сме направена и метал снимен очила и футрола за користење на супер-тешка, природно BPA-free, рѓа-отпорни, и машина за миење садови-безбедно не ' рѓосувачки челик.ПАКУВАЊЕ прават ЛЕСНО : Сите снимен очила гнездо токму во случај за уредни, простор-friendly складирање немаат никаков простор во вашиот пакет?Не problemo Само користење на циклусот на капакот да клип на футрола за вашиот ранец и авантура наваму.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : насмевка-предизвика доживување за кои outdoorsy дечко или девојка која ужива некои good ol' алкохол се Добие оваа трајни shot чаша комплет како Денот на Таткото подарок, роденденски подарок, кампување подарок, или празникот на лекување што нема наскоро да бидат заборавени.

Детални спецификации

Додатоци на производи