• Свеж
Простор Робот K371 Смета Крстот Бод КОМПЛЕТ#2. Конци, Игли, Ткаенини и 4 Печатени Боја Шеми Внатре. Вез Модел Комплет

Простор Робот K371 Смета Крстот Бод КОМПЛЕТ2. Конци, Игли, Ткаенини и 4 Печатени Боја Шеми Внатре. Вез Модел Комплет

Rating 
DEN 600.00

Од стока
Во магацинот

Вез Обрачот не се вклучени.Големина на 16 смета AIDA : 23.81 x 23.81 cm 9.37 x 9.37 инчи 150 x 150 бода.Вклучува : Поставување на Теми, 3 x Игли, Бела и Беж 14 смета AIDA ткаенина, 1 x Threader, 1 x clippers, 4 x Боја печатени обрасци во А3 формат на хартија. 4 Печатач Модели : a.Црна и Бела симболи; б.Боја симболи; c.Боја блокови; d.Боја блокови со симболи.

Детални спецификации

Додатоци на производи