• Свеж
Hoppin Bunny Beaded Смета Крстот Бод Украс за Полнење Мил Хил 2003 Пролет Букет MHSB77

Hoppin Bunny Beaded Смета Крстот Бод Украс за Полнење Мил Хил 2003 Пролет Букет MHSB77

Rating 
DEN 286.80

Од стока
Во магацинот

Комплет вклучува сите Мил Хил Стаклени Монистра, Мил Хил Богатства, Мил Хил Перфорирана Хартија, и конец потребни за да се заврши на stitched проект.Комплет со целосни инструкции вклучувајќи крстот бод график.Stitched на Мил Хил 14 смета Перфорирана Хартија вклучени во сетот.Заврши Големина : 2.43 x 2.21 инчи.Користат како декорација украс, подарок заврши подобрување, а brooch, фрижидер магнети, и многу повеќе!.Hoppin' Bunny - Пролет Букет Игла Х 2003 - Мил Хил Смета Стакло Мушка Комплет Украс со Богатство MHSB77. Подрипнувајќи по bunny трага, тука доаѓа . .Hoppin' Bunny.Hoppin' Bunny комплет го прави еден Мил Хил смета стакло мушка украс со Мил Хил Богатство.Мил Хил Пролет Букет серија комплет вклучува pin назад за употреба како една прекрасна pin или brooch.Заврши Големина : 2.43 x 2.21 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи