• Свеж
Предмети за домаќинството кој се одвојува Паметен Телефон Види, 2 во 1 Bluetooth Слушалки Нараквица, Водоотпорен отчукувањата на Срцето Следење на остварувањето на Пови

Предмети за домаќинството кој се одвојува Паметен Телефон Види, 2 во 1 Bluetooth Слушалки Нараквица, Водоотпорен отчукувањата на

Rating 
DEN 887.76

Од стока
Во магацинот

Една нараквица која може да се разбере зборови, само да го кажете она што сакате да го направите, поддршка гласовна контрола за повици, музика и песни. Изобилство вежбање режими може да се сретнат различни секојдневни вежби, и лесно да го совладате секојдневно вежба потрошувачка на енергија и телото индекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи