• Свеж
hhscute Smart Watch,1.54-инчен HD Екран на Smart Watch за Деца 10-12 Паметни Часовници Паметни Часовници за Деца Детска Smart Watch Момчиња Подароци за Тинејџерски Момчиња (Розева)

hhscute Smart Watch,1.54-инчен HD Екран на Smart Watch за Деца 10-12 Паметни Часовници Паметни Часовници за Деца Детска Smart Watch

Rating 
DEN 797.28

Од стока
Во магацинот

Овие игри се повеќе борци и ефикасно остварување на децата логично размислување способност,реакција способност и рака-око координација способност.6 mm The пакетот вклучува : 1×smart watch1×полнач.Тоа е најдобар избор за децата да се забавуваат и да научат.На децата smart watch е опремен со 400 m Ah батерија полимер батерија.Ова е најдобриот подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 4-12.Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.

Детални спецификации

Додатоци на производи