• Свеж
Cubitt CT4 GPS Smart Watch, Фитнес Тракер со Вграден GPS, 1.28 TFT-LCD екран во Боја на Допир Екран, IP68 Водоотпорен, Крв, Кислород / отчукувањата на Срцето / Спиење и Стрес Монитор , Чекор

Cubitt CT4 GPS Smart Watch, Фитнес Тракер со Вграден GPS, 1.28 TFT-LCD екран во Боја на Допир Екран, IP68 Водоотпорен, Крв, Кислород

Rating 
DEN 2760.00

Од стока
Во магацинот

Вие не треба да носат телефон се види ги зачувате сите вежби податоци независно .Предупредувања Од Календарот.Нашата апликација ви овозможува да ги видиш графикони кои се анализира колку длабоко или светло е вашиот сон и вашиот будење пати.Снимање на вашиот работи, прошетки или било кој спорт со GPS вграден во.BUILT-IN GPS : Се прецизно следење на вашите активности пат, растојание и темпото со integrated GPS .Повиците може да бидат информирани преку вибрации потсетници, со опција да се откажам.Социјална Известувања.Вашиот тренингот напредок може да бидат видени од нашата апликација, со изборот помеѓу Отворен / Затворен работи, Внатрешна / Надворешна одење, Отворено велосипедизам, се Врти велосипед, Крикет, Планинарење, Базен / Отворен базен, Јога, Веслање машина, Елипсовидна тренер, Фитнес.GPS водичот се достапни на АПЛИКАЦИЈА кога режим започна таму.Отчукувањата на СРЦЕТО, КРВТА со КИСЛОРОД, СТРЕС И СПИЕЊЕ СЛЕДИ : Автоматски ги следи вашите секојдневни отчукувањата на Срцето и го следи вашиот сон, Крв, Кислород, и Стрес; и да се запознаете со вашите реално време вредности.ПРЕМИЈАТА се ПРИКАЖЕ : , 1.Кориснички Види Лицето да се направи забава и да се лични! 5 БАНКОМАТ Отпорност на Вода, со Долготрајни Batery на 7 дена или повеќе.28" TFT-LCD Јасно да се Види Екран, Авто Осветленоста на Вредноста, Wake up функција за лесно да го видите времето, датумот, чекори, калории и растојание.

Детални спецификации

Додатоци на производи