• Свеж
Децата се Паметни Види за Момчиња, Девојки, Деца Smartwatch со Повик Игри Музичкиот Плеер Камера СОС Аларм Калкулатор 12/24 hr Екран на Допир за Деца Зглоб Види за Деца на Во?

Децата се Паметни Види за Момчиња, Девојки, Деца Smartwatch со Повик Игри Музичкиот Плеер Камера СОС Аларм Калкулатор 12/24 hr Екран

Rating 
DEN 2399.76

Од стока
Во магацинот

⌚【Еден лесен-за-работат со децата паметни часовници】Ние сме посветени да добива полесно и полесно за деца да се користи smart watch.Ние сме посветени на развој на дете да се види кој е лесен за ракување и многу погодна за деца од 3-12.Никогаш не грижете се дека вашето дете ќе случајно се изгуби или да оди во непознати и опасни места.⌚【Најновите Smartwatch за деца】Загатка игри, Алармите на Часовникот, Двојно Камера, 12/24hr формат на аналогни и дигитални бирање, Сопствена Позадина, Музика, Видео Плеер, Факелот, Календар, Калкулатор, Време и Податоци, Класа на Владата, и многу повеќе.Вашиот момчиња s види.Ги исполни вашите деца сите потреби за одмор подароци, е совршен за учење подароци за децата.и можете да го контролирате вашиот детето се види на телефонот.СТАН Контрола од страна на вашиот Andriod или IOS Уред. Не треба да ја преземете стан, не треба да се поврзете со мобилен телефон, сите функции се вградени во гледа, многу лесно да се работи за деца. ⌚【Ажурирање карактеристики】, во Споредба со претходната деца часовници, ние се воведе Факел, stopwatch (Стоперка), Тајмер, Тема, Изберете скрин сејвер, Backlight time, Нечујно, Јачината на звукот на рингтоновите, Училиште на Чекање, Врати поставување функции.Можете да даунлоадирате "Se Tracker2" на вашиот телефон преку app store или на QR код во прирачникот,.

Детални спецификации

Додатоци на производи