• Свеж
Charlam Компатибилен со Apple Види Случај 44mm 42mm 40mm 38mm со Екран Заштитник за Жените и Мажите, Тешко PC Заштитен Браник Лицето Маска за iWatch SE Серија 6/5/4/3/2/1 (Црно/Бело, 38mm)

Charlam Компатибилен со Apple Види Случај 44mm 42mm 40mm 38mm со Екран Заштитник за Жените и Мажите, Тешко PC Заштитен Браник Лицето

Rating 
DEN 1574.40

Од стока
Во магацинот

【Компатибилни Модели】Специјално дизајниран само за Apple Види 44mm 40mm 38mm 42mm i Watch SE Серија 6/5/4/3/2/1, ве молиме изберете моделот како што треба.Charlam домот браник заштитни случај со вграден-во калено стакло екран заштитник, совршено се вклопуваат за вашиот види, го прави вашиот Apple Види изгледа софистицирано и dressy, 2 Пакет Заштитна Случаи се Вклучени.Сите Околу Заштита】Трајни тешко PC guard браник случај со вграден јасно калено стакло екран заштитник целосно ги покрива apple се види на екранот и свиткани рабови.Целосна покриеност случај штити вашиот Apple се Види од гребнатини, испакнатини и случајно паѓа дури и во суровата средина. 【Прекрасна Боја на Работ Дизајн】Charlam фенси види случај покрие со злато се зголеми / роуз розова /сребрена рамка додава толку голема изглед на вашиот види, прави се види изгледа домот, лесно и брзо да се трансформира изгледот на вашиот apple се види за да одговара на облека за посебен повод или само за секој ден, ќе примите толку многу комплименти за тоа. 【Чувствителни на Допир s ист како оригиналот.П : Дали оваа маска треба да се отстранат пред да пливаат во сол или chlorinated базен?.A : Тоа е најдобро да се бидејќи водата се добива заглавен меѓу тоа и се види на екранот.

Детални спецификации

Додатоци на производи