• Свеж
Синсинати Bengals Нерѓосувачки Челик Линк Стил Види Бенд Компатибилен со Apple Watch (42mm)

Синсинати Bengals Нерѓосувачки Челик Линк Стил Види Бенд Компатибилен со Apple Watch (42mm)

Rating 
DEN 2169.60

Од стока
Во магацинот

Официјално Лиценцирани МАК Нерѓосувачки Челик Smartwatch Бенд Компатибилен со Apple Watch - Сите Серија.Компатибилен со Apple Watch - 42mm/44mm и 38mm/40mm Големини на Располагање.Одговара На Повеќето Зглоб Големина - Една Големина Одговара На Сите.WATCH НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Официјално Лиценцирани од страна на Игра Време.Овој производ карактеристики нашите EZ-да се скрати не ' рѓосувачки челик линк стил бенд со тока затворач прикажување на вашиот омилен тим лого.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - Компатибилен со сите модели на Apple се Види.Достапни во 38/40mm и 42/44mm sizes Licensed Производ на Игра Време.

Детални спецификации

Додатоци на производи