• Свеж
NICKSTON Темно Кафеава боја Врежана Кожа Бенд Компатибилен со Huawei Види GT 2 и GT 46mm Smartwatches Бенд Иглички Алатка B22 (1. Врежани Сребрена Боја Тока, за Huawei Види GT 2 46mm)

NICKSTON Темно Кафеава боја Врежана Кожа Бенд Компатибилен со Huawei Види GT 2 и GT 46mm Smartwatches Бенд Иглички Алатка B22 (1.

Rating 
DEN 1343.76

Од стока
Во магацинот

Овие бендови се вклопуваат зглоб големини од 6" до 8,5" - (од 150mm до 216mm).Ние препорачуваме месечна примена на кожа средството за смекнување на косата да се задржи вашата кожа заштитена и moisturized.Кожени бендот не е пот или водоотпорен.Smartwatch Не е Вклучен !.Дизајн и бои се избрани за да ви обезбеди удобност, самодоверба и класа.

Детални спецификации

Додатоци на производи