• Свеж
NICKSTON Темно Кафеава боја Врежана Кожа Бенд Компатибилен со Huawei Види GT 2 и GT 46mm Smartwatches Бенд Иглички Алатка B22 (2. Сребрена Боја Тока, за Huawei Види GT 2 46mm)

NICKSTON Темно Кафеава боја Врежана Кожа Бенд Компатибилен со Huawei Види GT 2 и GT 46mm Smartwatches Бенд Иглички Алатка B22 (2.

Rating 
DEN 273.60

Од стока
Во магацинот

78" - 20mm / Бендот Дебелина 3mm Premium Квалитет Вистинска Кожа и Прецизно Направена.Ние веруваме и се сигурни дека се создадени со љубов, волја и трпение е позитивен извор на енергија.Кожени бендот не е пот или водоотпорен.Smartwatch Не е Вклучен !.Кожа може да се исуши, особено кога се изложени на вода.Доаѓа со NICKSTON Кутија како на Сликата !!.Опис на производот : Компатибилен со Huawei Види GT 2 46mm, Види GT 2 Про 46mm, Види GT 46mm, Види GT Класичен 46mm, Види GT Спорт 46mm, Види GT Активни 46mm Smartwatches Димензии на Бендот : Долга Рака Должина 5.Компатибилен со Huawei Види GT 2 46mm, Види GT 2 Про 46mm, Види GT 46mm, Види GT Класичен 46mm, Види GT Спорт 46mm, и да се Види GT Активни 46mm Smartwatches.

Детални спецификации

Додатоци на производи