• Свеж
Joyozy Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm 44mm со Екран Заштитник Случај,20mm Брзо Ослободување Види Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Рака & Дијамант Рамки Случај Покрити

Joyozy Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm 44mm со Екран Заштитник Случај,20mm Брзо Ослободување Види Бенд од не

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Samsung Галакси Watch 4 40мм.Joyozy види бенд е посветена на донесувањето на најдобрите искуства на потрошувачите, па така, ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас со текот на времето, вашето задоволство е нашата движечка сила за да се движат напред!.Компатибилни Модели : Joyozy Samsung види бенд со случај само компатибилни со Samsung Galaxy Watch 4 40mm,ве молиме забелешка : види го моделот и големината пред да купите. 1 x Галакси 4 Види види бенд (НЕ види вклучени) ,1x Сјајот Браник Случај,4 x Брзо Ослободување Пролет Бар,1 x Рака Инсталација Настава картичка.Ве молиме потврдете го моделот и големината на штрек пред купување.Специјален Дизајн за Овој Samsung Галакси Watch 4 Рака.Оваа Галаксија watch 4 бенд Направени од премиум мрежа ткаени од нерѓосувачки челик со парична казна полски,целокупната мазна, дише и издржливи.Аглите и Рабовите се чувано со воздух перница технологија која ги преземе сите шокови, капки, вдлабнатини и надвор од секојдневниот влијанија.На екранот заштитник кој доаѓа со рака е достапна само за.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x Галакси 4 Види види бенд (НЕ види вклучени) ,1x Сјајот Браник Случај,4 x Брзо Ослободување Пролет Бар,1 x Рака Инсталација Настава картичка. Погодни Прилики : Ние имаме различни бои за да одговараат на вашите види и да ви даде убаво професионални се погледне за секоја прилика.

Детални спецификации

Додатоци на производи