• Свеж
Amzpas Метал Бендови за Samsung Галакси Watch 4 Бенд 40mm 44mm, Samsung Галакси Watch 4 Класичен Бенд 42mm 46mm,20mm Нерѓосувачки Челик Замена Рака за Галакси Watch 4 Жени Мажи

Amzpas Метал Бендови за Samsung Галакси Watch 4 Бенд 40mm 44mm, Samsung Галакси Watch 4 Класичен Бенд 42mm 46mm,20mm Нерѓосувачки

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал,флексибилни,удобно, лесни,дише,и кожата-пријателски.Големина : 5.Тоа ќе ви донесе елегантен и удобно носење искуство, да го персонализирате вашиот Samsung Watch 4. 【Уникатен Магнет Затворач Дизајн】Големината за 6.Класичен и стилски спортски стил го прави вашиот види се погледне повеќе модерни и сексуално,многу лесно да одговара на вашата дневна облека.Бендот големина може слободно да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб. 【Лесна Инсталација】брзо ослободување пролет барови на двата краја на хривнија се направени со лесна конекција технологија, излизгајте го вашиот pin во рецка на watch и се чува двете страни на конекторот заклучен да го види, да им помогнам на pin навнатре, излизгајте го другиот крај внатрешната. - Со дизајн на магнет тока,само лесно да се држи за да го заклучите вашиот види бендот,многу е лесно да се прилагоди на должината на рака.Amzpas Метал Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Бенд 40mm 44mm, Samsung Галакси Watch 4 Класичен Бенд 42mm 46mm, Samsung Галакси Watch 3 41mm / Галакси Види Активен 2 (44mm/40mm) / Галакси Види Активни 40mm / Галакси Види 42mm Бенд, 20mm Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Мрежа Јамка Замена Wristband Рака Хривнија за Жени Мажи Компатибилност : -Samsung Галакси Watch 4 Бенд 40mm 44mm -Samsung Галакси Watch 4 Класичен Бенд 42mm 46mm -Samsung Галакси Watch 3 41mm -Samsung Галакси Види Активни 40mm -Samsung Галакси Види Активен 2 (Галакси Види Active2 40mm Галакси Види Active2 44mm) -Samsung Галакси Види 42mm -Samsung Опрема S2 Класичен Watch (СМ-R732 & СМ-R735) -Одговара било да се види со 20mm гкл (вклучувајќи : компатибилен со Huawei Види 2/2 Pro/Huawei Види 2 Sport/Garmin Vivoactive 3/Vivomove човечки ресурси итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи