• Свеж
Gleiven Smartwatch Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 44mm 42mm 40mm 38mmSoft Силикони Спорт бендови Wristbands Замена Рака за iWatch Серија 7/6/5/4/3/2 /1/SE Бела Црна/Црвена Црна/Сина, Розова/Зел

Gleiven Smartwatch Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 44mm 42mm 40mm 38mmSoft Силикони Спорт бендови Wristbands Замена Рака

Rating 
DEN 143.76

Од стока
Во магацинот

Apple се види бендови се флексибилни, водоотпорни, нечистотија-доказ, лесно да се исуши, трајни, и непречено, Ќе се чувствувате удобно, без разлика колку долго со него.Се користи за трчање, возење, вежбање, партии, качување, пешачење, кампување, патување, и повеќе активности на отворено.Боја : Сива Зелена/Лаванда Розова боја/Бела Розова | Големина : 38mm/40mm/41mm Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.компатибилен со apple види Nike+, Спорт и Издание.⌚【Компатибилни Модели】Gleiven силикони спортски smartwatch бендови компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm Серија 7, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1, Серија SE. ⌚【Оригинални Стилски Едноставен Дизајн】Gleiven спорт бендови за 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm apple види бенд со шик класичен Персоналните изглед, Овој моден дизајн на apple види бендови 40mm 44mm за е сакан од страна на жените и мажите.5",42/44/45 MM погоден за врвка за околу големината 5. ⌚【Лесно да се Инсталира и да се Приспособат】Го види бенд одговара на повеќето на рачниот зглоб, нема потреба да се грижите за овој бенд не се вклопи во вашиот мал отвор или големи зглоб.Погоден за сите стилски мажи & жени.Сите Модели, ВЕРЗИИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи