• Свеж
Adepoy Ткаенина Ткаенина Бендови Компатибилен со Apple Види 41mm 40mm 38mm, Платно Рака со Вистинска Мека Кожа Поставата и Snap Копчето за Apple iwatch Серија 7/6/5/4/3/2/1/SE, Леопард 38/40/41mm

Adepoy Ткаенина Ткаенина Бендови Компатибилен со Apple Види 41mm 40mm 38mm, Платно Рака со Вистинска Мека Кожа Поставата и Snap Копчето

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Лесно Брзо Копче : ткаенина кожа apple види бендови со лесен snap копчето и безбедност прстен, погодност да се стави на за жени мажи девојче и момче. (Забелешка : apple се види не се вклучени).Вистинска Кожа за Обложување : Усвојување мека вистински велур кожа како поставата на apple види платно бендови, тоа е удобен и пријателски расположени кон сите кожата.Примена на Модели : На пациентот apple види рака компатибилен за сите apple визии, вклучувајќи серија 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, SE.Бесплатни големина одговара за сите зглобовите од 6.2 инчен да 8.9 инчи.Секојдневна Употреба : Една убава dressy замена бендови за вашиот apple види ќе се постигне повеќе комплименти во секојдневна употреба.Тоа е, исто така, најдобриот подарок за семејството и пријателите.Купи со Доверба : Adepoy обезбедува најдобрите производи и услуги на клиентите, ве молиме слободно да ни каже кога ви треба помош, ние нема да ги разочараме вашите очекувања.

Детални спецификации

Додатоци на производи