• Свеж
Yeejok Замена Samsung Галакси Watch 3 45mm Бендови за Мажи Жени, 22mm Блек Метал & Браун Вистинска Кожа Види Рака Компатибилен за Samsung Галакси Види 46mm, Samsung Опрема S3 Граница/Класиче

Yeejok Замена Samsung Галакси Watch 3 45mm Бендови за Мажи Жени, 22mm Блек Метал & Браун Вистинска Кожа Види Рака Компатибилен за

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Собата на кожа види бенд и нерѓосувачки челик види бенд функција комбинација на функционалност и стил, одлична за мажи и жени во повеќето случаи.До 8 компјутери линкови на нерѓосувачки челик види бенд може да се отстрани која им помага на тоа совршено одговара на вашиот зглоб форма. 22mm брз објавен pin решетки се вклучени : лесен и лесно да се ослободи и да ја инсталирате.Направена од врвот вистинска кожа и 316 L не ' рѓосувачки челик, што обезбедува безбедно, удобно, против пролизгување и пот-абсорбента одговара.Компатибилен : Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Samsung Опрема S3, Samsung Галакси Види 46mm, Опрема S3 Граница/Класичен Smart watch.

Детални спецификации

Додатоци на производи