• Свеж
NPET HS10 Стерео Гејмерски Слушалки за PS4, PC, Xbox Еден Контролер, Поништување Бучава Над-Уво Слушалки со Микрофон, Мека Меморија Earmuffs, LED позадинско осветлување, Контрола ?

NPET HS10 Стерео Гејмерски Слушалки за PS4, PC, Xbox Еден Контролер, Поништување Бучава Над-Уво Слушалки со Микрофон, Мека Меморија

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Листа на софтвер кој поддржува гласовни разговор користејќи го Прекинувачот Онлајн стан може да се најде во рамките на апликација со избирање на "Гласовен Разговор" од Главното Мени, а потоа со избирање на "Поддржани Софтвер.Опкружувачки Звук Подготвени За PS4.Од вашиот паметен уред, преземете и инсталирајте ја Префрлите Онлајн social и пријавете се со вашиот Nintendo Сметка.На паметен уред, изберете "Start" по добивањето на прашај прашува, "Start гласовен разговор?" Напомена : 1.Висок-Квалитет 50mm Јазик.Супериорен 50mm над-уво јазик произведе јасни издигнувања и thundering падови.Дизајниран за Xbox Серија X, Xbox Серија S, Xbox Еден и работи одлично со PS5, PS4, и PS4 Про, Nintendo Прекинувач, и PC & Мобилни уреди со 3,5 mm Конекција.

Детални спецификации

Додатоци на производи